Ana Sayfa
16 Haziran 2022 ( 23 izlenme )
Reklamlar

Hande Yener Kostümlerle ilgili açıklamalarda bulundu

Ünlü popçu, "Bizim sektörde popülerlik ve daha az popülerlik gibi bir durum söz konusu. Performans sanatçıları farklı bir boyutta insanlar , ben de bunlardan biriyim. O yüzden ben hak ettiğim  değeri her vakit yaşıyorum" dedi.

Ünlü popçu, "Biraz çılgınlığı seviyorum, ruh halime göre giyinince de sahneyi çok etkiliyor kıyafet. Ne kadar özgür hissederseniz  o kadar sahnenizi, yaptığınız işi etkiliyor. Rahat olması da mühim ama ruhunuzu ve tipinizi yansıtması da mühim. Çünkü sahne de bizim hayal dünyamız. O yüzden son vakitlerdeki spekülasyonlar bizim yaptığımız işi basitleştiriyor. Her birimizin emeği var. Fiziğimizi hazır tutuyoruz yalnızca kostümlerimizi değil ve çok ciddi ekipler var arkamızda." şeklinde konuştu.

"BİRBİRİMİZİ SOĞUTMAYA GEREK YOK"

49 yaşındaki şarkıcı, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

Bu konular ile alakalı son kez burada bahsetmek istiyorum. Genellikle bayan solistlerle alakalı bizler özgürlüğümüzü hem hayal dünyamızda hem de sahnemizde yaşamak istiyoruz, bu bizim en natural hakkımız ve yanında sevenlerimizle güzel buluşmalar yaşıyoruz. Bunun üstüne çok çok konuşup ortalığı kaynatmaya, ülkeyi ikiye bölmeye lüzum yok diye düşünüyorum. O yüzden tüm meslektaşlarıma başarılar diliyorum, hepimiz sahnede güzel olalım. Her vakit seyircilerime karşı saygılı ve hazırlıklıyız. 22 senedir sahnedeyim ve çoğu meslektaşım da sahnede. O yüzden bu tür hatalı anlaşılmalara sebep olup, birbirimizi soğutmaya lüzum yok.

"BU İŞTE ÖNEMLİ OLAN VERDİĞİMİZ EMEK"

Kadın ve erkek oyuncular arasındaki ücret farklılığının kendi sektöründe olduğuna da değinen Yener, "Aslında popülerlik ve daha az popülerlik gibi bir hal var bizim sektörde. Bir de performans sanatçıları esasen bambaşka bir boyutta insanlar için, ben de bunlardan biriyim. O yüzden ben hak ettiğim  değeri her vakit yaşıyorum, çok büyük kalabalıklara konser veriyorum. Bu işte mühim olan sunduğumuz emek." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KDV istisnasının detayları belli oldu ANKARA KULİSLERİ HAREKETLENDİ! Cumhurbaşkanı Erdoğan en yakın rakibinden bakın kaç puan geride BİR PEDOFİLİ İĞRENÇLİĞİ Bacha Bazi nedir ? Erkek çocukların kabusu Bacha Bazi