Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

2887 izlenme18 Aralık 2017
Reklamlar

Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı yayında! Damat Ferit, İzmir'e geliyor! Cevdet ve Tevfik yeniden karşı karşıya!

Filippos'un davetiyle Damat Ferit, İzmir'e gelecektir. Damat Ferit, İzmir'in orta yerinde Dağıstanlı ve Mustafa Kemal'i hain ilan etmeyi planlamaktadır. Bunu duyan Dağıstanlı, Damat Ferit'in ipini çekmeye karar verir. Onu öldürmek için Yanık Efe yani Tevfik'i görevlendirir. Bu durumu öğrenen ve planı olan Cevdet, hızlı şekilde Yanık Efe'yi durdurmaya gider. Ama onu bulduğunda gördüğü kişi Tevfik'tir. Cevdet, yeniden Tevfik'i gördüğünde onunla nasıl yüzleşecek?

Azize, Yunan zulmüne karşı kadınları da arkasına alarak destek olmak istediğini Dağıstanlı'ya söyler. Dağıstanlı, bu cesareti duyduğunda ise çok sevinir. Azize ve Dağıstanlı, Yunanlara karşı savaştan galip çıkabilecekler mi? Dağıstanlı kendisine gelen düzenli orduya katılma talebine ne karşılık verecek?

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Kaz Dağları'na zarar veriliyor' diyen çocuğun konuşmasını kesen sunucu Atatürk, Münir Özkul’a ne demişti? Bu hikayeye çok şaşıracaksınız... Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı Adayı Ortaya Çıktı 12 yaşındaki çocuk uykusunda sayıklayınca ortaya çıktı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ekrem İmamoğlu: Bizim tavrımız hayatidir... -Kanal İstanbul Çalıştayı-