Ana Sayfa
22 Şubat 2020 ( 13089 izlenme )
Reklamlar

Uzmanların yemin töreninde Erdoğan posteri açıldı

Karabük Safranbolu’da 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında düzenlenen törenle 2 bin 237 uzman erbaş mezun oldu. Askerlerin gösteri de AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterini açması dikkat çekti.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde 125’inci Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında düzenlenen asayiş kursuna katılan 2 bin 237 uzman erbaş mezun oldu. Törende askerler AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterini açtı.

Törene, Bilecik 2’nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Karabük Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, gaziler ve diğer protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kursta başarılı olan uzman erbaşlara Orgeneral Arif Çetin, Karabük Valisi Fuat Gürel, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Musa Çitil ve 125’inci Jandarma Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Hasan Başkök tarafından belgeleri verildi.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki'ye yanıt verdi ve, "Seni dinlemiyorum" ifadelerini kullandı. ÇIRILÇIPLAK GEZİNEN AHLAKSIZ KIZILDERİLİLER Corona virüsünden öldü! Gözler o huzurevine çevrildi Yılmaz Özdil Cumhurbaşkanı adaylarının Hacı Bayram Camisi'ne gitmesi üzerinden müthiş bir yazı kaleme almış..