Ana Sayfa
18 Ekim 2018 ( 1906 izlenme )
Reklamlar

Ülkenin yazarlarının son hali: Hamile kalmak için ya Allah, y Vehhab... deyin

Sosyal medya birkaç gündür Tuğçe Işınsu’nun kendisine dair attığı bir tweeti konuşuyor.

Kitaplarında dualar ile birlikte yiyecekleri karıştırarak tarifler veren ve bunları kullanan insanların sağlığına iyi geldiğini iddia eden Işınsu, Twitter’dan kendisine tepki gösteren bir Twitter kullanıcısına yanıt verdi.

İrem Nukur isimli Twitter kullanıcısının, Tuğçe Işınsu kitaplarını kastederek, “Off bu ülkede kitap yazmaak kolaaay ondan para kazanmak kolaaay. Bilmem kaç puntoluk bas yazıyı iki allah geçir iki ayrıldık ama mutluyum slk şy .s yaz al sana milyonlar” yazmasına şu ifadelerle yanıt verdi:

“Ben 8 kitap yazdım. 3'ü çok satan oldu. Kitap yazmak hele çok satmak birikim ve zeka işidir benim için... Ayrıca belirtmek isterim ben 'edebiyat' mezunuyum!”

Tuğçe Işınsu, kitaplarında ise hamile kalmak için gül suyu ile karışık normal suyun Cuma Suresi okunarak içilmesini öneriyor.

İşte o paylaşımlar:


loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hak yiyenlere isyan eden imam açığa alındı Yılmaz Özdil Yazdı; Memleketin yetiştirdiği böyle güzide işadamlarımız var. Böyle memlekette ekonomik sıkıntı 50. Yıl Parkı’nın içinde bulunan 551 araç kapasiteli otopark, araç başı fiyat 0,55 TL’den hesap Niran Ünsal, Devlet Bahçeli'ye hayranmış