Ana Sayfa
13 Haziran 2022 ( 42 izlenme )
Reklamlar

Songül Karlı ve eski eşi'nin dolandırma davasında son durum

Songül Karlı ve eski kocası Metin Yüncü bugün mahkemede çatıştı.

"Beni dolandırdı"

Metin Yüncü ve 2 sanığın yargılandığı davada Karlı, "Sanık, ufak yaştan beri sanatçı olarak yapmış bulunduğum birikimlerimi beni dolandırarak benden aldı.

"MİT'teyim dedi"

Ben medyaya mal olmuşum. Evli değilken oldu bu işler. ‘Ben MİT’teyim’ dedi. Konya’da MİT Bölge Başkanı Recep ile beraber çalıştığını söylemişti.

"Okumadan imzaladım"

Arsanın satış olayı da evlenmeden evvel gerçekleşti. Bana teminat olarak verileceğini ifade ederek vekaletname aldı. Benim çocuğumun geleceğiydi. Vekaletnamenin içeriğini okumadım. Fakat daha sonra verdiğim vekaletnamenin satış yetkisini de kapsadığını arsa satıldığında öğrendim. Ben verdikleri ifadeye katılmıyorum. Güzel bir senaryo yazmışlar. Çok ufak yaştan beri sanatçı olarak yapmış bulunduğum bütün birikimlerimi beni dolandırarak benden alan sanıktan şikayetçiyim" dedi.

Songül Karlı ve tutuksuz sanık Metin Yüncü'nün karşılaştığı duruşmada eski eş iddiaları kabul etmedi.

"Songül her şeyi biliyordu"

Duruşmadaki savunmasında tutuksuz sanık Metin Yüncü, "Ben Songül Karlı'ya mutlaka MİT'te tanıdığım var şeklinde rastgele bir şey demedim. Karlı'ya ait olan arsayı o dönemde onun da ekonomik sıkıntıları bulunduğu amacıyla satmaya karar verdik. Songül arsanın satışı amacıyla vekaletname verildiğini biliyordu.

Songül ile evlenmeden evvel arsa ve emlak işi yapan bir şirkette yönetici olarak çalışıyordum. Ekonomik durumum çok iyiydi. Sultanbeyli'deki arsayı satın alan bireyi tanımıyorum. Arsayı satan şahıs Sezai Demiroğlu'dur" dedi.

Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'nin efsanesiydi.. Hayatını kaybetti TBB Başkanı Feyzioğlu, Anadolu Yayıncılar Derneğinin kahvaltılı basın toplantısında Erdoğan bu sefer çakıldı !!!! Yılmaz Özdil'le tartıştıktan sonra rahatsızlanan Uğur Dündar'dan yeni açıklama