Ana Sayfa
07 Mart 2020 ( 5863 izlenme )
Reklamlar

Nuray Sayarı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi

Nuray Sayarı, çıktığı canlı yayında gözyaşlarına boğularak eşinden şiddet gördüğünü ve aldatıldığını iddia etti. Aynı zamanda tehdit edildiğini de iddia eden Sayarı, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek yardım çağrısında bulundu.

31 yıl önce Aşkın Sayarı ile nikah masasına oturan Nuray Sayarı, eşinin kendisini evli olan Filiz isimli bir kadınla yıllardır aldattığını  iddia etti. Elinde belgeler olduğunu söyleyen Sayarı, zina davası açacağını belirterek "Eşimden şiddet gördüm ve bacağım kırıldı. Eşim saygınlığını kaybetmesin diye herkese merdivenden düştüm dedim" şeklinde konuştu.

2 çocuk annesi Nuray Sayarı, kocasından ölüm tehdidi aldığını söyleyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Sayarı, "Can güvenliğim yok, ölüm tehdidi alıyorum ölürsem çocuklarıma sahip çıkın" dedi.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski Türk askerlerinin küpe takmasının muhteşem nedeni. Türklerde küpe geleneği. Ben münafık değilim, elveda! ŞOK HABER ! BİM ve A101 marketlerinin gerçek sahipleri kim ! Cem Yılmaz'a şehitlerimiz olunca bu kadar tepki göstermediniz diyen vatandaşa kapak