Popüler Yeniler
Reklamlar

KORAY AVCI'DAN ATATÜRK DÜŞMANLARINA KAPAK GİBİ CEVAPLAR !

Şarkıcı Koray Avcı, "Her şeyine eyvallah ama bayrağıma, memleketime, Atatürk'üme laf ettiğin an bitti benim için" dedi...


Şarkıcı Koray Avcı, dün Kahramanmaraş'ta sahne aldı.

Özel eğitim kurumunun kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikte okulun bahçesinde hayranlarıyla buluşan Avcı, son albümündeki parçaları seslendirdi. Repertuvarına önceki albümdeki şarkılardan da yer veren sanatçı, birçok parçasını öğrencilerle birlikte seslendirdi.


"ATATÜRK'ÜME LAF ETTİĞİN AN..."

Koray Avcı, Anneler Günü'nü de kutladı. Kendisini dinlemeye gelen öğrencilere tavsiyelerde de bulunan Avcı, şunları söyledi:

"Ben hiç okul birincisi olamadım. Annem benim doktor olmamı istiyordu, olmadı. Babam 'Senden bir şey olmaz oğlum' derdi. Lütfen istediğiniz mesleği yapın. Ben; fizik mühendisliği okudum, resim okudum, iç mimarlık okudum ama sahnede şarkı söylüyorum. Yani size 'Onu, bunu okuyun da şarkı söyleyin demiyorum. 4'er seneden 12 seneyi harcadım. O 12 seneyi belki müziğe harcasaydım daha farklı bir şey olurdu. Ne olmak istiyorsanız lütfen onu okuyun ve kimsenin sözünü dinlemeyin."


Okul hayatından ünlü olduğu döneme kadar yaşadıklarını da hikaye ve türkülerle anlatan Koray Avcı, şöyle devam etti:

"Her şeyi kabul ederim neye inandığınız, nereye gittiğiniz... Gençler, inançlarınızı, düşüncelerinizi, siyasi görüşünüzü saklamayın, korkmayın ama kimsenin görüşlerine de engel olmayın. 3 şey benim için kritiktir; Her şeyine eyvallah ama bayrağıma, memleketime, Atatürk'üme laf ettiğin an bitti benim için."