Ana Sayfa
09 Mayıs 2018 ( 16829 izlenme )
Reklamlar

Karar yazarı Akif Beki'den çok konuşulacak Erdoğan - Muharrem İnce karşılaştırması.

Cumhurbaşkanı ve AKP  Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde danışmanlığını da yapan Karar yazarı Akif Beki, bir hatırlatma yaptı. Beki'ye göre, Erdoğan sık sık tekrarladığı Hürriyet'in "Muhtar bile olamaz" manşetine karşı "çarpışa çarpışa" geldi. Beki, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin haber kanalları tarafından mitinginin yayımlanmamasına ilişkin olarak, "Roller tersine döndü" yorumunu yaptı.

İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından cumhurbaşlığı adaylığının açıklanmasının ardından ilk mitingini memleketi Yalova'da yapmış, neredeyse hiçbir haber kanalı İnce'nin mitingini canlı vermemişti.

İnce bunun üzerine haber kanallarına tepki göstererek, ambargoya devam etmeleri durumunda, mitinglerini haber kanallarının binaları önünde yapacağını söylemişti.

Beki, Erdoğan'ın 'mağduriyet'ini anlattığı yazısında roller bu seçimde değiştiğini İnce'nin 'mağdur' olduğunu söyledi.

Karar yazarı Beki yazısında şu ifadeleri kullandı:

‘Muhtar bile olamaz’ manşetleriyle çarpışa çarpışa iktidara geldiğini boşa söylemiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Şimdi de CHP adayı Muharrem İnce ‘Manşetlerle çarpışa çarpışa mücadele’den söz ediyor.

Roller tersine döndü sadece.

Eskinin kartel medyası öldü, yaşasın beter olan yenisi mi!

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir zamanlar vergi rekortmeni olan Fatma Girik’in şuanki serveti! Canan Karatay'tan ilaç baronlarını rahatsız edecek açıklama! Helal olsun hocam. 'Abdullah Gül, Erdoğan'ın karşısına 100 bin imza ile aday olarak çıkacak' Albay’dan “Reis bizi Afrin’e götür” diyenlere tokat gibi yanıt !