Ana Sayfa
07 Haziran 2022 ( 43 izlenme )
Reklamlar

Kadına Şiddetin Böylesi! Dayak atan Sevgili Hakkında 16 Yıl Hapis Kararı

Kadına Şiddetin Böylesi! Dayak atan Sevgili Hakkında 16 Yıl Hapis Kararı

Olayın Bursa’da bir eğlence merkezinde iki sevgilinin karşılaşması sonucunda çıktığı bilinmektedir. Önceki gün Burcu Can Eşmen kız arkadaşı ile birlikte eğlence merkezine eğlenmeye gitmişlerdi. O sırada yanlarına hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı eski erkek arkadaşı Emre Özer geldi. İkili kısa bir süre karşılıklı şekilde tartışmaya başladıktan sonra çevrede ki kalabalığa aldırış etmeden zorla genç kızı oradan uzaklaştıran Emre Özer, kapının önünde Ozan B. Yönetiminde bulunana bir araca zorla bindirilerek olay yerinden uzaklaştılar.

Olay anını an be an kameralar tarafından kayıt altına alındı. Araç içerisinde şiddet eğiliminde bulunan Emre Özer, genç kıza araç içerisinde dayak atıp darbelerde bulundu. Şans eseri kırmızı ışıkta duran araç içerisinden çevreye bağıran genç kızın çığlıkları etraftan duyulması üzerine, vatandaşlar genç kızın yardımına koşarak kurtarıp hastaneye götürdüler. Yaşanan bu olay sonrasında yakalanan dayakçı sevgili tutuklandı, araç kontrolünü sağlayan sürücü

Ozan B. İse ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Gerekli işlem ve soruşturmaların ardından, Asliye Ceza Mahkemesi’nde genç kıza saldırıda bulunan Emre Özer ve Ozan B. Haklarında “ cebir, tehdit ve ya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak ve hakaret suçlarından “ dava açıldı.

Dayakçı Sevgiliden Maddi Yardımda Bulundum İddiaları

Geçtiğimiz aralık ayında tahliyesi yapılan Emre Özer, son duruşmaya çıktığında yine önce ki ifadelerinde ki gibi hakkında yapılan suçlamaları kabul etmeyerek aynı ifadelerini tekrar dile getirdi. 

Dayakçı sevgiliden ilgin iddia! Emre Özer; 2,5 senelik bir beraberlik yaşadıklarını burcu Eşmen ile evlilik hazırlıkları içerisinde olduklarını kendisine pek çok maddi yardımlarda bulunduğunu, asla ona zarar vermediğini belirtip, kız arkadaşının kendi isteği ile kırmızı ışıklarda inmek istediğini dile getirdi.

Vale Olarak Ogün Ben Vardım

Olay günü araç sürücüsü Ozan B verdiği ifadeye göre; kendisinin harçlığını çıkartmak için olayın geçtiği eğlence merkezine gelen müşterileri gitmek istedikleri yere kadar kendisinin götürdüğünü ve bu sayede harçlığını çıkarttığını söyleyen Ozan B. Olayla ilgili suçlamaları kabul etmediğini o gün sadece vale olarak ben olduğum için benim adım geçiyor başkası olsaydı o aracı o kullanırdı Emre bey ve burcu hanımı tanımıyorum diyerek kendisini savunmaya çalışsa da mahkeme tarafından Emre ve Ozan şahısları hakkında dava açıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Süleyman Soylu’nun kabine değişikliği ile görevden alınacağı açıklandı. Denizbank ve Microsoft Veri Ambarı Projesi'nde beraber Irak’ta kum fırtınası nedeniyle resmi tatil ilanı Millet ittifakının adayı belli oldu işte o