Popüler Yeniler
Reklamlar

İYİLİK OLSUN DİYE TECAVÜZ ETTİM DEDİ VE DEVAMINDA SÖYLEDİKLERİ KANINIZI DONDURACAK !

Yanında çalışan 17 yaşındaki kıza tecavüz etmekle suçlanan evli fotoğrafçı mahkemede, ‘‘Amacım ona iyilik yapmaktı. Annesinin yanında kalsaydı kötü yola düşecekti’’ dedi.Bursa'da yanında çalışan 17 yaşındaki S.G.'ye tecavüz edip Eskişehir'e kaçırmakla suçlanan fotoğraf stüdyosu sahibi Cevdet Zeytin'in (36) 15 yıla kadar hapsi istendi. 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde alıkoymak ve ırza geçmek suçlarından tutuklu yargılanan evli ve iki çocuk babası Zeytin, S.G. ile kendi isteğiyle ilişkiye girdiğini iddia etti. 

Mahkemede, kendisine yöneltilen suçlamayı kabul etmeyen Zeytin, ‘‘S.G. fotoğrafçı dükkánımda çalışıyordu. Kendisiyle cinsel ilişkiye girdim. Ama bu onun isteğiyle oldu. Daha sonra olayın ortaya çıkmasından korkup, birlikte Eskişehir'e gittik. Nüfus káğıdında yaşını değiştirdim. S.G.'yi karım olarak tanıttım ve bir tavuk çiftliğinde 7 ay çalıştık. Onu annesinin yanında bıraksaydım kötü yola düşerdi. Ben ona iyilik yaptım. Karımdan boşanıp onunla evleneceğim. Tahliyemi istiyorum’’ dedi. Zeytin'den şikáyetçi olduğunu söyleyen S.G. ise ifadesinde şöyle dedi:

Ölüm tehdidiyle kaçırdı
‘‘Bana stüdyoda tecavüz etti. Aileme söylememem için tehditler yağdırdı. Durumumdan şüphelenen annem ve babam beni doktora götürmek istedi. Olayı Cevdet Zeytin'e anlattığımda çok korktu. Beni ölümle tehdit edip Eskişehir'e kaçırdı. 7 ay zorunlu birlikteliğimiz oldu. Gezmek için Bursa'ya gelince kaçıp ailemin yanına sığındım.’’ Zeytin'in tahliye isteminin geri çevrildiği duruşma ertelendi.