Ana Sayfa
14 Haziran 2022 ( 37 izlenme )
Reklamlar

İrem Derici Ayrıldığı Eski Sevgilisi Cem Belevi’ye Öfke Dolu Sözler

İrem Derici Ayrıldığı Eski Sevgilisi Cem Belevi’ye Öfke Dolu Sözler

Geçmiş günlerde adının ihanet dedikodularına karıştığı İrem Derici – Cem Belevi ikilisi ihanet sonrası aralarında ayrılık yaşanmıştı. Sonrasında tekrar affedip barışan şarkıcı, Cem Belevi tarafından ikinci kez aldatılınca olanlar oldu.

İrem Derici – Cem Belevi Aşkı ve Yaşanılan İlk İhanet

35 yaşında ki başarılı ünlü şarkıcı İrem Derici geçtiğimiz yaz yine şarkıcı olan Cem Belevi ile aşk yaşamaya başlamışlardı ikili beraberliklerini basından saklayıp herhangi bir açıklama yapmasalar da en sonunda ünlü şarkıcı İrem Derici kendi doğum gününde aşka gelip ilk kez sosyal medyada birlikte poz verdikleri fotoğrafı paylaşarak aşklarını ilan ettiler.

Sonrasında aşka gölge düşüren o ihanet iddiaları sonucunda çift kısa bir süre sonra ayrılık yaşadılar. Yaşanılan ayrılık sonrası üstü kapalı yorumda bulunan şarkıcı Cem Belevi, İrem Derici hakkında “ çok tatlı birisi o ne konuşsa bana tatlı gelir, özel hayatım ile ilgili konuşmayı pek sevmiyorum işimle gücüm ile gündeme gelmeyi seviyorum bu tür konuları konuşmayı sevmiyorum “ diyerek konuyu çok irdelemeden üstün körü basın mensuplarına ihanet iddiaları hakkında konuşmuş oldu. 

Ayrılıkları 96 gün sürdü

Yaşanılan ihanet sonrası ikili uzun bir süre görüşmediler.  Ayrılıklarının 96. Gün sonunda barışmak için Şarkıcı Cem Belevi’den ilk hamle geldi ve ünlü şarkıcı İrem Derici’ye ayrı kaldıkları gün sayısı kadar toplamda 96 adet gül göndererek barışma isteğinde bulundu.

Sonrasında konu hakkında konuşma yapan şarkıcı Cem Belevi “ İrem ile yaşadığımız olayı inkar etmiyorum. İrem çok tatlı bir insan en güzel gülleri hak ediyor bu jest sonrası İrem ile barışmış olabiliriz “ diyerek ilk yorumlamada bulunmuş oldu. Yaşanılan bu jest sonrası ünlü ikili aşklarına ikinci bir şansı vermeye karar verdiler. İkinci şans sonrası aşklarına doludizgin devam eden ikiliden yine ihanet haberi çıktı.

İrem Derici’ye İkinci İhanet Şoku

Beraberlikleri süresi boyunca ikili bir dargın bir küs gider iken aşklarına yine ihanet haberi ile gölge düştü. İhanet sonrası ayrılık yaşayan ve bu kez sessizliğini bozan İrem Derici, Cem Belevi hakkında açtı ağzını yumdu gözünü Cem Belevi hakkında “ çeyrek popçu, sefil hayatında iyi dilenmeler “ diyerek sitemde bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gündemi Sarsan Çiller itirafı b’akın ne itiraf etti.. Songül Karlı ve eski eşi'nin dolandırma davasında son durum Az önce açıklandı... İç işleri bakanlığı 2022 yılı çok acı bir haberle başladı... Ünlü isimi kaybettik!