Ana Sayfa
23 Temmuz 2019 ( 9701 izlenme )
Reklamlar

İnanamayacaksınız ama bu sözü devletin bakanı paylaştı...

İngiltere'de yapılan bir istatistik üzerinden ilerleyen programda, "Sen sen ol güvenme i.neyle berbere" diyen Ahmet Kaya'nın yıllar önce katıldığı programı, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, sosyal medya hesabından bir notla paylaştı.


Sanatçı Ahmet Kaya, 26 yıl önce katıldığı bir TV programında bıyık, berber ve eşcinseller üzerine düşüncelerini aktarırken, "Bıyıkla çağdaşlık olmaz" demişti.

Kaya, sinirlendiğinde bıyıklarını yolduğunu, bu yüzden de bıyıklarını kesmeyi hiç düşünmediğini de belirtirken, ayrıca berberi sevmediğini de ifade etmişti.

İngiltere'de yapılan bir istatistik üzerinden ilerleyen programda, "Sen sen ol güvenme i.neyle berbere" diyen Ahmet Kaya'nın yıllar önce katıldığı programı, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, sosyal medya hesabından paylaştı.

Sayan, söz konusu videoyu, "Ahmet Kayadan LGBT hayranı CHP ve HDP'ye güzel kapak. #AileHerŞeyimiz #AileHerşey" notuyla payaşırken, mesaj sosyal medya kullanıcıları arasında tartışma yarattı.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Portakal'dan Ekrem İmamoğlu'na: Umarım aynı kalmayı başarabilirsin Nuray Sayarı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi Sen ne yaptın be hocam yüreğine sağlık ❤ Ata tecavüz iddiasıyla gözaltına alındı... Para cezası kesilerek beraat etti.