Popüler Yeniler
Reklamlar

İğrençlik! Öz kızından 8 çocuk yaptı


Josef Fritzl'ı hatırlıyorsunuzdur. Avusturya'da yaşanan ve bütün dünyayı şoke eden bir hadisenin sebebiydi: 2008 yılında Avusturya polisi, bir bodrum katında 24 yıl tutulan Elizabeth Fritzl isimli kadını kurtarmıştı. Olayın vahameti daha sonra belli olmuş, Elizabeth'in babası Josef Fritzl tarafından alıkonulduğu, tecavüze uğradığı ve 7 çocuk doğurmak zorunda kaldığı bilgisi ortaya çıkmıştı.

 

Vahşet, daha sonra çeşitli film ve belgesellere konu olmuş, Josef Fritzl müebbete mahkûm olmuştu.

Benzer hadise, Arjantin'de yaşandı maalesef. Öz kızına sistematik şekilde tecavüz eden ve kızından 8 çocuk sahibi olan 56 yaşındaki Domingo Bulacio'nun cezası açıklandı. Sadece 12 yıl, 8 ay!

 

 

Vahşetin, ismi açıklanmayan kurbanı, ifadesinde, annesinin evi terketmesinden sonra henüz 7 yaşındayken, babası tarafından seks kölesi yapıldığını anlatırken, istismarın 22 yıl sürdüğünü bu sürede 8 çocuk doğurduğunu belirtti.

El Liberal gazetesinin aktardığına göre olayın kurbanı, sadece kendisinin istismara uğramadığını şöyle anlatıyor: "Sadece ben değildim, onun, kendi çocuklarına tecavüz eden, aynısını yapan akrabaları da var."

Sapık baba Bulacio, 2016 yılının ocak ayında, en küçük çocukları ciddi şekilde rahatsızlanınca çocukların annesinin çocuğunu doktora götürmesi sonucu olayın açığa çıkması sayesinde yakalanmıştı.

 

 

Erkek çocuk, hastanede kalmış, bu sürede anne, doktorlara çocuğun babasını açıklamış her şey ortaya çıkmıştı.

Daha sonra ortaya çıkan detaylarda, sapık Bulacio'nun kızı ve kızının çocuklarıyla tek odalı evde yaşadığı, ve kızına çocuklarının gözü önünde tecavüz ettiği anlaşılmıştı.