Ana Sayfa
20 Mayıs 2019 ( 1797 izlenme )
Reklamlar

İç işleri bakanı Soylu: "Biz Amerika'ya kafa tutuyoruz"

İçişleri Bakanı Soylu Beykoz mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Soylu toplantıda yaptığı konuşmasında "Biz Amerika'ya kafa tutuyoruz. İstanbul seçimleri üzerinden bir siyasal kavganın başlamasından endişe ediyorum" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beykoz mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. 

Amerika Birleşik devletlerinin kendisini Amerika'ya girişinin yasaklandığını belirten Soylu, “Beni tecavüzcülerle aynı siteye koydu. Ülkemizin menfaatini savunurken, milletimizin menfaatini savunurken Amerika falan dinlemediğimiz için böyle oldu. Biz Amerika'ya kafa tutuyoruz" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Ben önümüzdeki yapılacak olan 23 Haziran seçimlerinin de İstanbul halkı tarafından çok iyi değerlendirileceğine olan inancım tamdır. Çünkü önümüzde bir tercih var. Endişeleniyorum. Endişelendiğim nokta da şudur, Türkiye'de İstanbul seçimleri üzerinden bir siyasal kavganın, bir ideolojik kavganın başlamasından endişe ediyorum" şeklinde sözlerini noktaladı.

kaynak:Yeniçağ gazetesi

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu geldi hayat pahalılığı arttı diyen vatandaş Bedri Gencer öğrenciler tarafından protesto edildi Günün Flaş yazısı...Bayram değil seyran değil Papa'yı neden öptük? Mutlaka okuyun! Fatih Portakal: Eğer yeni patron istemezse giderim