Ana Sayfa
05 Eylül 2019 ( 14749 izlenme )
Reklamlar

Hikmet Oğuz Beşel hakkında yeni gelişme

Sosyal medya paylaşımlarında Ekrem İmamoğlu ve Selahattin Demirtaş'ın ailelerine yönelik cinsel saldırı tehditlerinde bulunan Hikmet Oğuz Beşel, ifadeye çağrılmasının ardından serbest bırakıldı.


İki hafta önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 9 yaşındaki kızına ve eşi Dilek İmamoğlu'na yönelik cinsel saldırı tehditleri içeren sosyal medya paylaşımları ortaya çıkan ve tepkilere yol açan Hikmet Oğuz Beşel ifadeye çağrıldı.

Düzce'de yaşayan Beşel'in, önceki paylaşımlarında ise HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ailesine yönelik olarak yine cinsel saldırı tehditleri içeren paylaşımları ortaya çıkmıştı.

İleri Haber'den Emre Orman'ın haberine göre; Beşel'in, ifadesinde cinsel saldırı tehditleriyle dolu paylaşımlarını "Şehit haberleri geliyordu, o yüzden küfrettim" şeklinde savunduğu öğrenildi.

Beşel, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devamını okuyun! İşte Atatürk'ün farkı bu! OKUMAYAN ÇOK ŞEY KAYBEDER ! Bu koca yürekli kadın bakın kim Okumaya değer ... Dayanışma buluşması: Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Demirtaş