Ana Sayfa
15 Haziran 2022 ( 72 izlenme )
Reklamlar

Gürsel Tekin ve 26 Yaş Küçük Eşi ile Birlikte Bayram Pozları

Gürsel Tekin ve 26 Yaş Küçük Eşi ile Birlikte Bayram Pozları

Geçtiğimiz günlerde kendisinden 26 yaş küçük spiker Mehtap Özkan hanımefendi ile evlenen 57 yaşında ki  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin fazla ses getiren düğünleri hakkında konuşmadan bulunan Tekin düğün yapmadıklarını aile arasında sade bir tören ile evliliklerini gerçekleştirdiğini dile getirdi.

Aynı karede Kavuşma Pozları

Gürsel Tekin’in yoğun iş temposuna bağlı çalışmalarından dolayı eşi Mehtap Hanım ile beraber tatile çıkamamıştı. Tatilini tek başına yapan Mehtap Özkan tatilinden sürekli fotoğraf paylaşımlarında bulunmaya devam etmiştir. Daha sonrasında eşine kavuşunca birlikte poz vermeyi de ihmal etmedi. Fotoğrafını sosyal medyada paylaşan genç spiker Mehtap Özkan “ özlemişiz ” notunu eklemeyi de unutmadı. Fotoğraf sevenlerinin ilgi odağı oldu.

Gençlik Detayı İlgi Çekti

Gürsel Tekin ile kavuşmanın ardından fotoğrafını çekerek sosyal medya da paylaşan genç spiker Mehtap Özkan her ne kadar fotoğrafı yorumlara kapatsa da fotoğrafı gören sevenleri Gürsel Tekin’in değişimini fark ederek Gürsel Bey’in gençleştiği yönünde ifadeler kullandı.

Mehtap Özkan Kimdir?

Gürsel Tekin’in ocak ayında bir çocuğu bulunan Nihan Tekin ile anlaşmalı olarak boşanmasının ardından Çırağan Sarayında aile bireyleri arasında düzenlenen tören ile kendisinden 26 yaş küçük genç haber spikeri Mehtap Özkan ile evlendi. Peki, Mehtap Özkan kimdir? Sorusuna gelecek olursak; Mehtap Özkan, 22 Aralık 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Radyon Televizyonculuk bölümün bitiren Mehtap Özkan stajyerliğini bitirdikten sonra çalışma hayatına 2014 yılında Tv8’de başladı. Sunuculuk yapmasının yanı sıra bir dönem de radyo programcılığı yapmıştır.

Ardından Beyaz Tv’ye geçiş yapan güzel sunucu muhabirliğin yanı sıra bir sürede hava durumu programı sunmaya başladı. Bir süre sonra Halk Tv’de çalışmaya başlayan sunucu hafta sonu haberleri ile gece bültenleri sunuculuğunu beraber yapmaya başlamıştır. İki yıl gibi bir çalışma süresinin sonunda Habertürk ile birlikte çalışmaya başladı. Tüm bunların yanı sıra oyunculuğa da merak saran güzel sunucu Mehtap Özkan oyunculuk yaparak Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alarak oyunculuk konusunda da kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MUHTEŞEM BİR HİKAYE : GÖZ YAŞLARIYLA OKUYACAKSINIZ !!! CHP'nin sembol isminden kötü haber geldi... Kılıçdaroğlu'ndan hükümete sert eleştiri: Son Dakika.. İstifa Etti!