Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar

Gülüyorum bu hallerine. Sebebini kendileri açıklasın, o benim işim değil.

5701 izlenme04 Ekim 2019

AKP'liler marka hakkında karalama kampanyası
yaparken, çok sayıda vatandaş da belediyenin
suyuna sahip çıktı. Karalama kampanyasına katılan AKP'liler arasında Burhan Kuzu da yer aldı.
İktidar tarafından yönetilen kurumlar Hamidiye markasına adeta savaş açtı.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da konuyla ilgili açıklama yaparak “Tam bir komedi filmi. Ama söyleyeyim; Hamidiye Su’yun satışları arttı, daha da artacağa benziyor. Şu an yok satıyor. Ben bunu söyledikten sonra daha da fazla satacağını düşünüyorum” dedi.


İmamoğlu’nun sorulan soru üzerine verdiği yanıt şu şekilde:

Gülüyorum bu hallerine. Sebebini kendileri açıklasın, o benim işim değil. Ama ben her gün Hamidiye su içiyorum, çok da iyi geliyor bana. Daha önce de içiyordum, gittiğim yerlerde içiyordum. Belediyeye geldiğimde içiyordum. Dolayısıyla bu işlere takılan beyinlere şaşıyorum, üzülüyorum. Yapacak bir şey yok. Kime yaranıyorlar bunu yaparak, onu anlamış değilim. Bugüne kadar kutsal olan bu güzel suya, bugün niye böyle bir bakış açısı var; onu hele hiç anlamıyorum. Tam bir komedi filmi. Ama söyleyeyim; Hamidiye Su’yun satışları arttı, daha da artacağa benziyor. Şu an yok satıyor. Ben bunu söyledikten sonra daha da fazla satacağını düşünüyorum.”

Öte yandan Hamidiye Su tartışması sosyal medyanın da gündemine oturdu.

AKP’liler marka hakkında karalama kampanyası yaparken, çok sayıda vatandaş da belediyenin suyuna sahip çıktı.

Karalama kampanyasına katılan AKP’liler arasında Burhan Kuzu da yer aldı.

Kuzu sosyal medya hesabından “Hamidiye Su meselesini büyütmeye gerek yok. Son dönemde, Hamidiye Su pet şişelerinin, damacanalarının temiz olmadığı ve suyun sağlıklı olmadığı şeklinde vatandaşlarımızın şikayetleri vardı. İnsan sağlığı herşeyden önemlidir. Hangi suyu içeceğimize İmamoğlu karar veremez” dedi.