Popüler Yeniler
Reklamlar

Erkek arkadaşıyla aynı yatağa giremeyince 121 kilo verdi!

Oregon'da yaşayan Amber Rachdi kendisini bildi bileli fazlalıkları vardı. 24 yaşına geldiğinde yaşıtlarına oranla daha kiloluydu. 300 kiloya ulaştığından artık hareket bile edemiyordu. Ailesi evin içinde hareket etmesine yardımcı oluyordu.

The Daily Mail'den aktarılanlara göre kızı zayıflaması için erkek arkadaşı Rowdy motive etmiş. Zorlukla hareket edebilen kız tekerlekli sandalyesini bile kullanamayacak hale geldi. Kiloları onu hem fiziksel hem de psikolojik olarak etkiledi. Kilosunu kontrol altına almak için ‘300 Kiloluk Hayatım' isimli bir televizyon programına başvurdu.

GÜNDE DÖRT ÖĞÜN YEMEK VE ŞEKER YİYORDU
Günde dört öğün yemek ve bolca şeker yiyordu. Yedikçe daha da mutsuz oluyordu. Hayatı monoton bir hale gelmişti. O kadar kiloluydu ki erkek arkadaşıyla aynı yatakta bile uyuyamıyordu. Son olarak gastrik bypass ameliyatına girmeye karar verdi. Aşırı kilolu olmasından dolayı riskler olsa da kararı kesindi. Erkek arkadaşı Rowdy de endişeliydi.

SAĞLIKLI BESLENEREK 3 AYDA 10 KİLO VERDİ!
Ancak operasyona girebilmesi için 10 kilo vermesi gerekiyordu. Amber son derece kararlıydı. Doktoru Nowzaradan'a yakın olabilmek için Teksas'a taşındı. Sağlıklı şeyler yemeye de başladı. Üç ayda 10 kilo vermeyi başardı ve operasyona alındı. Amber'ın hayatını yeni başlıyordu. Operasyonun 7 ay ardından Amber toplamda 40 kilo verdi.