Ana Sayfa
19 Mayıs 2019 ( 9469 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan çıtayı yükseltti,"İmamoğlu, Samanyolu TV'de çalıştı"

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için, "Beyefendi de zaten daha önce Samanyolu TV'de çalıştığı için bu veri kontrollerini bilir." ifadelerini kullandı.


AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda üniversite öğrencileriyle iftar programında bir araya geldi. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun öğrenci ulaşım kartı ve su indirimi talimatlarına ilişkin, "19 gün hava attınız. Peki bunun sözünü daha önce verdiğinize göre bunu bu süre içerisinde neden yapmadınız? Bir şey yaptılar; hemen veri kontrollerini yapmaya başladılar. Bu da FETÖ terör örgütünün uygulamasıdır. Beyefendi de zaten daha önce Samanyolu TV'de çalıştığı için bu veri kontrollerini bilir." iddiasında bulundu.

Erdoğan, indirimlerin kendi belediye başkanlığı döneminde yapıldığını öne sürerek, "Kaldı ki benim belediye başkanlığı dönemimde zaten indirdik. Hatta 65 yaş üstüne belli saatlere kadar ücretsiz paso uygulaması yaptık. Tereciye tere satılmaz ki. Bunlar zaten vardı. Böyle bir yola giderek vatandaşı aldatmanın anlamı yoktur ki. Güzel bir şey oldu. Tüm istanbullular için hayırlı olsun." diye konuştu.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil yandaş medyanın bir yalanını daha ortaya çıkardı...Hatta Sözcü'yü bile eleştirdi Mutlaka okuyun! Hükümete yakın Yeni Şafak gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan, bugünkü yazısında Fenomen haline gelen KADIN dizisi neden final yaptı? BU GÜZEL KIZIMIZIN HİKAYESİNE ORTAK OLALIM... OKUDUM VE PAYLAŞIYORUM !