Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar

DUYARLI SANATÇI BERNA LAÇİN'DEN SIZDIRMAZ KAPAK

19799 izlenme08 Mayıs 2019

Kayıtlı oldukları ajansın başkanı tarafından tehdit edildikleri gerekçesiyle Ekrem İmamoğlu lehine tweet attıkları iddia edilen ünlülerden Berna Laçin, "Demek hiç karşılıksız hatta kara listeye girmeyi göze alarak inandıkları insanı desteklememiş böyle haberler yapanlar" dedi.


YSK’nın seçimi yenileme kararı almasının ardından Ekrem İmamoğlu, sanatçılara, iş insanlarına seslenmiş ve “Konuşun” çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıya yüzlerce sanatçı sosyal medyadan karşılık verdi. Sanatçılar hâlâ İmamoğlu’nu desteklediklerine dair mesaj atmayı sürdürüyor. Bu sırada birtakım medya kuruluşları da sanatçıların bu desteğini itibarsızlaştırmak için harekete geçti. İddia, sanatçıların bağlı bulundukları ajansın sahibinde seks kasetlerinin olduğu yönündeydi. İmamoğlu’na yönelik desteği de ajansın sahibi, sanatçıları tehdit ederek sağlamıştı. Bu iddialar Berna Laçin’i güldürdü. Laçin, söz konusu iddialara Twitter’dan cevap verdi ve şöyle dedi:

‘HERKES KENDİ GİBİ BİLİR’

“Bir ana haberden parça gördüm de şimdi tesadüfen. Dizi-reklam-konser almak için İmamoğlu'ndan taraf olmuş sanatçılar…  (Tarkan, Cem Yılmaz, Şahan filan koca fotoğraflarımız var). E herkes kendi gibi bilir tabii. Belediye neyin reklamını verecekse artık. Gece gece güldüm. Şimdi bizim 10 yıldır süren reklam anlaşmalarını da İmamoğlu'na bağlar bağğğzı medyalar. Evet, evet tüm ödüllerimi de İmamoğlu sayesinde aldım. Demek hiç karşılıksız, hatta kara listeye girmeyi göze alarak inandıkları insanı desteklememiş böyle haberler yapanlar. Hmmm ama bunu zaten biliyoruz değil mi? Ama tabii bir de şuradan bakalım, ‘İmamoğlu'ndan çıkar sağlamak için sanatçılar yanında yer alıyor’ dediklerine göre, demek İmamoğlu'nu geleceğin iktidarında görüyorlar. E tamam o zaman demek ki #herşeyçokgüzelolacak.”