Ana Sayfa
30 Aralık 2017 ( 22817 izlenme )
Reklamlar

DEVAMINI OKU..


Diploma tezimi Türkiye’nin ünlü margarin fabrikasında hazırladım… 
Kokusuzlaştırılmış ve arıtılmış SIVI pamuk çekirdeği yağını HİDROJENE EDEREK DOYURMANIN ve de vücut ısısına son derece tehlikeli şekilde yaklaştırmanın nesinin akla uygun olduğunu ne ben çözebildim, ne de bu konuda benden çook daha bu konuyu bilmesi gerekenlere tüm uğraşmalarıma rağmen ÇÖZDÜREBİLDİM …

Stajımı ve tezimi başarıyla bitirdim, hocama teslim ettim. O gün bugündür ağzıma margarin koymamaya kesin karar verdim ve uyguladım.

Margarin ambalajlarına, kesinlikle, sigara ambalajlarına getirilen zorunluk getirilmelidir.Margarin sağlığa ÇOK ZARARLIDIR yazılmalıdır!!!

Margarin sağlığa ÇOK ZARARLIDIR yazılmalıdır!!!İŞTE EN İLGİNÇ KISIM ! Margarin plastikten yalnızca 1 molekül farklıdır.

İşte bu gerçek beni hayatım boyunca bir daha margarin ve diğer hidrojene yiyecekleri yemekten alıkoymuştur. Hidrojene demek moleküler yapısına hidrojen eklenmiş demektir.Kendiniz de deneyebilirsiniz: ……
.Bir paket margarin alın ve gölge bir yere koyun. İki gün içinde şunları gözlemleyeceksiniz…Üzerine bir tane bile sinek konmayacaktır ! Bu size birşeyler anlatmalı.Çürümeyecek ve kötü kokmayacaktır. Çünkü hiçbir besin değeri yoktur ve üzerinde hiçbir şey gelişmez.Hatta mikro organizmalar bile yerleşmez. Neden? ? ?
Çünkü nerdeyse plastiktir.Evdeki plastik kablonuzu eritip de tostunuza sürer misiniz ?

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu'nu ağlatan konuşma;Bir damla terini bile helal etmiyorum "Anıtkabir'e giderken abdest almadan gitmeyiniz" Sunucu Eda Pera Küçük sosyal medyadan çağrıda bulunarak yardım istedi! SON ZAMANLARDA DİNLEDİĞİM EN İYİ KONUŞMALARDAN BİRİ!