Ana Sayfa
04 Mart 2018 ( 2615 izlenme )
Reklamlar

Deniz Akkaya isyan etti: Yeter artık bu adamı biri susturmalı

Skandal açıklamalarla gündeme gelen Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız'a bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi.

“Altı yaşındaki kızlar evlenebilir”, “Kız çocukları 7-8 yaşından itibaren tesettür şekli almalı”, “Kız çocukları cehennem kadar risktir", “Çalışan kadın fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor" gibi skandal açıklamalarıyla gündeme gelen Nurettin Yıldız'a bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi.
"ARTIK BU ADAMA BİRİ DUR DESİN"

Deniz Akkaya, kişisel Instagram hesabından, Yıldız'ın kadınlar hakkındaki bir videosunu paylaşarak, "Yeter artık bu adamı biri susturmalı" diye yazdı. Akkaya, tepkisini dile getirirken, şu ifadeleri kullandı:

"Paylaştım bu insan düşmanını defalarca kez ama yeter! Artık bu adama biri dur desin! Bu adamın pervasız söylemleri bu ülkeyi korkunç bir imaja ve kara deliğe sürüklüyor! Yabancı sitelerde altyazı ile yayınlanıyor, bu adamın ketçap şehvet uyandırır, yorgana hallenmeyin abuklukları! Rezil rüsva oluyoruz ayrı, ama ben bir Türk kadını olarak diyorum ki, bu bir suçtur! Kadına şiddete davetttir! Yeter artık bu adamı biri susturmalı" 

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Athena Gökhan'dan İmamoğlu'na destek Lütfen dikkat edelim Malum Birilerinin Tohum Oyunları.. Prof.Ahmet Küçükusta: Tüm sağlık reçeteleri yalan dedi sosyal medya sallandı