Ana Sayfa
09 Mayıs 2018 ( 10657 izlenme )
Reklamlar

CHP YILDIZ TİLBE İLE ANLAŞTI !

CHP Söz müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan ‘Kandıramazsın Beni’ isimli şarkı için ön anlaşma yaptı. Sözlerinde “1-2-3-4 ‘T A M A M’, daha da katlanamam” geçen şarkı Erdoğan’ın “milletimiz T A M A M derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından sosyal medyada yeniden patlama yaptı.


Erdoğan’ın “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından sosyal medyada  ‘T A M A M’ fırtınası esti. ‘T A M A M’ paylaşımları twitter’da dünya listesine girerken Yıldız Tilbe’nin, sözlerinde “1-2-3-4 tamam, daha da katlanamam” kelimeleri geçen Kandıramazsın Beni isimli şarkısı da en çok paylaşılanlar listesine girdi.

Paylaşımların ardından muhalefetin de ilgisini çeken şarkı için partiler harekete geçti. Ancak edinilen bilgiye göre CHP şarkının kullanım hakkı için prodüksiyon şirketi ile anlaşmaya vardı. Söz müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan şarkı önümüzdeki günlerde CHP’nin seçim şarkısı olarak meydanlardan çalınacak.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YILMAZ ÖZDİL'İN BUGÜNKÜ YAZISI ÇOK KONUŞULACAK PAYLAŞMAYAN KALMASIN ! Yılmaz Özdil ''EMEKLİ'' zamlarını yazdı...Mutlaka okumanız gereken bir yazı. Yeni Şafak Gazetesi “BALTAYI TAŞA BÖYLE VURDU” Akit yazarı;''30 Ağustos, Fransızca şarkı meraklısına kaldı..''