Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar
Korkusuz Gazetesi yazarı Ahmet Takan bugün ki olan yazısında Bu rezilliğe artık son verilmelidir. Atatürk'ü istismar etmeye kimsenin hakkı yok AKP çalıyor, çırpıyor, Terörist başının kardeşini TRT'ye çıkarıyor dedi ama sonunda bakın ne söyledi Yaşıtları oyuncular arasında sosyal medyayı son derece aktif olarak kullanan feto'nun babası bakın kim çıktı... çoook şaşıracaksınız Özgür Özel: Soylu'nun bu utanmazlığı millete şikayet ediyoruz
Reklamlar
Düşündüğümü, röportajlarda söylediğimi şuraya da yazayım. Sonra benden duyanlar, iş olup bitince bunu ben söylemiştim diyorlar. İBB Meclisi'nde 'damat' tartışması... İmamoğlu: ''Elini indir! Haddini bil...'' Dilek İmamoğlu'nun paylaştığı video sosyal medyada büyük ilgi gördü Her ne kadar hem İBB, hem de iştirakleri bu arazi için mali yük altına Türkiye Barolar Birliği'nin temsil gücü kalmadığını, hukuktan yana olmadığını savunan Mansur Yavaş'tan duygulandıran 10 Kasım videosu.... Teşekkürler Mansur Başkan!
Reklamlar
Ben bu pilotun alnından öperim ! 6. saniyeye dikkat Gazetesi Yazıişleri Müdürü Ali Karahasanoğlu ilişkin kaleme aldığı yazıda, Haluk Levent'ten izlenme rekoru kıran 10 kasım videosu ! ''Seni anmak için ne yazacağıma...'' Tarkan'ın 10 kasım paylaşımı izlenme rekoru kırıyor! TBB Başkanı Feyzioğlu, Anadolu Yayıncılar Derneğinin kahvaltılı basın toplantısında Kiğılıdan merakla beklenen 10 kasım reklamı! ''Onun kıyafeti bu ülkeye olan inancıydı, sevgisiydi.