Ana Sayfa
19 Haziran 2019 ( 9597 izlenme )
Reklamlar

Bir parti daha İmamoğlu'na desteğini açıkladı

Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kemal Abdullahoğlu 23 Haziran'da yapılacak seçimde Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceklerini belirterek, "Tüm gücümüzle Sayın Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceğiz ''dedi.


Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal Abdullahoğlu 23 Haziran seçimlerinde DYP olarak İstanbul da bir kez daha Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceklerini söyledi. 

Yeniçağ'ın haberine göre Çok sayıda TV kanalında canlı yayınlanan tarihi İmamoğlu ve Yıldırım tartışma programını izleyerek bir başka TV kanalında program ve performans değerlendirmesi yapan Abdullahoğlu program sonrasında yaptığı basın açıklamasında: 

''DYP olarak verdiğimiz ilk kararda herhangi bir değişiklik yok ve bu pazar yapılacak İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde tüm gücümüzle Sayın Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceğiz ''dedi .Son günlerde yapılan spekülasyonların algı operasyonu olduğunu ve DYP nin bayraktarlığını yaptığı misyon ve vizyon gereği Türkiye ve İstanbul'un geleceği her şeyin üstündedir diyen Abdullahoğlu açıklamasını şöyle tamamladı: ''Doğru Yol Partisi'nin İstanbul da önemli sayıda gönüldaş ve sempatizanı bulunmaktadır. Bu sayı özellikle başa baş çıkabilecek seçim sonuçlarında seçimin kaderini direkt etkileyebilecektir. Nitekim 31 Mart seçim sonuçlardaki küçük fark konunun büyük önemini göstermiş bulunmaktadır . Doğru Yol Partisi olarak Sayın Ekrem İmamoğlu'na 23 Haziran seçimlerinde vereceğimiz tam destekle katkı sunacak ve tarihi görevimizi yapmış olacağız.'' dedi.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doğu ve Güneydoğu'da 24 Haziran Seçimleri için sahte seçmen şüphesi Atilla Taş rahatsızlanarak Esenyurt'a devlet hastanesine kaldırıldı. Teğmen Ali Çelebi Ergenekon Hakiminin Yüzüne Haykirdi ! 'ÜSKÜDAR'DA ŞENLİK ŞOKU'