Ana Sayfa
17 Ocak 2018 ( 14777 izlenme )
Reklamlar

BİM’DE MİDE BULANDIRAN HİLE !! BAKIN O ALDIĞIMIZ ÜRÜNLER YERİNE BİZLERE NELER YEDİRMİŞLER !

Bim’de satılan Dağhan Sucuk’tan çıkanlar.. 
Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan sucukların içerisinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan analizler sonucunda bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü. Bim’de satılan Dağhan Sucuk’tan çıkanlar.. Şok olacaksınız!
Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan sucukların içerisinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan analizler sonucunda bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldüBakanlık tarafından yapılan denetlemelerde tespit edilen toplam 229 firmaya ait 355 parti ürün yasaklandı.
GercekTaraf.com haber sitesinin haberine göre; Bakanlık tarafından tespit edilen ürünlerin içerisinde at eti, eşşek eti, kanatlı hayvan karışımı ve tarihi geçen ürünlerin tekrar piyasaya sürüldüğü görüldü. 

BİM’DE SATILAN SUCUK
BİM’de satılan sucuk ürünlerinde yüzde yüz dana eti ibaresi belirtilen sucuklarda yabancı maddelere rastlandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan analizlerde, Sultan Et Ürünleri tarafından üretilen, BİM marketlerinde satışa sunulan Dağhan Sucukları’nda Tükrük Bezi (Baş eti) çıktığı açıklandı. Firma yetkilileri Bakanlık tarafından yapılan analizlere itiraz etti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı aynı üründen bir numune daha aldı. İkinciye yapılan analizlerde de Tükrük Bezi (Baş eti) çıktığı görüldü. Bakanlık tarafından, Sultan Et firmasına cezai işlem uygulandığı öğrenildi.


AT ETİNDEN, TARİHİ GEÇMİŞ ÜRÜNLERE…
Bakanlık tarafından yapılan denetlemelerde tespit edilen toplam 229 firmaya ait 355 parti ürün yasaklandı. GercekTaraf.com haber sitesinin haberine göre; Bakanlık tarafından tespit edilen ürünlerin içerisinde at eti, eşşek eti, kanatlı hayvan karışımı ve tarihi geçen ürünlerin tekrar piyasaya sürüldüğü görüldü.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Avukatından Selahattin Demirtaş hakkında flaş açıklama Efsane fotoğraf sanatçısını kaybettik Cübbeli Odatv’ye konuştu: “Vatanı kurtaran Atatürk’e nasıl düşman olacaksın” Yılmaz Özdil Şeytan Rıdvan'ı yazdı....''Parkasız asrın liderimizden rica ediyorum…'' OKUMADAN GEÇMEYİN :)