Ana Sayfa
12 Haziran 2022 ( 64 izlenme )
Reklamlar

Aynur Aydın Mastürbasyon İtirafının Ardından Bir Diğer Çıkış da Çıplaklık Konusu

Aynur Aydın Mastürbasyon İtirafının Ardından Bir Diğer Çıkış da Çıplaklık Konusu

Ünlü şarkıcı sürekli tartışmalara yol açacak konuşmaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Aynur aydın müzik piyasasına girmesi ile tanınmış, pek çok konularda da adından söz ettirmeyi başarmış şarkıcıdır. Aynur Aydın kimdir? Aynur Aydın, 15 Aralık 1985 tarihinde Almanya’da doğmuştur.

2011 yılı itibari ile ilk solo albümünü yaparak müzik piyasasına adım atmıştır. Aynur Aydın’ın tanınmasına daha çok vesile olan şarkı ünlü sanatçı Erdem Kınay ile beraber 2012 yılında çıkardığı işporta adlı şarkı yaz aylarında en çok dinlenen şarkı olarak karşımıza çıkmıştır. Ardı ardına Aynur Aydın’ın gerek yaptığı açıklamalar gerek ise davranışları ile gündemde olay yaratmaya devam etmektedir.

Belli Başlı Gündemde Olay Yaratan Aynur Aydın Haberleri

·         Sevgiliye Çıplak Fotoğraf Göndermenin Doğal Olması:  Aynur Aydın Geçtiğimiz günlerde söylediği mutlu anlarımda iken sık mastürbasyon yaparım sözleri daha unutulmamış iken bir yenisini daha ekledi. Bu kez de sevgiliye çıplak fotoğraf göndermenin gayet doğal olduğunu vurgulayan şarkıcı, aynı zamanda bunu şuan için yapmadığını korktuğunu da söylemeyi ihmal etmedi.

·         Aynur Aydın Elbisesinin Önünü Açarak İç Çamaşırı İle İlgi Çekti: Gerek söyledikleri gerek ise paylaşımları ile gündem yaratmaya devam eden şarkıcı, katıldığı bir programda üstünde ki kıyafeti ile adeta olay yarattı. Elbisesinin önünü açıp içinde ki çamaşırını gösteren şarkıcı ilgi çekmeyi başardı.

·         Aynur Aydın verdiği Cenin Pozu ile Adından Söz Ettirdi: konserinde giydiği mini eteği ile adından söz ettiren Aynur Aydın henüz bunun etkisi sürüyor iken, plajda verdiği cenin pozisyonu ile de adından söz ettirmeyi başardı.

·         Aynur Aydın Klibinde ki Cinsel Fanteziyi Çağrıştıran Sahneler: geçtiğimiz günlerde bilmece adlı şarkısına klip çeken Aynur Aydın kendisini tavana astıran bir salıncakta partneri eşliğinde cinsel fanteziye vurgu yaptıran hareketleri ile tepki aldı.

·         Aynur Aydın İç Çamaşırındaki İngilizce Aşk Yazılı Pozu: Aynur Aydın şarkıları kadar verdiği cesur pozları ile de adından sık sık söz ettiriyor. Sosyal medya hesabına yüklediği İngilizce aşk yazılı iç çamaşırı ile verdiği poz ile adından söz ettirdi.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Az önce kötü haberi söyledi SON DAKİKA.. DENİZ BAYKAL; MAALESEF KAYBETTİK Piyasaya sürdükleri onlarca kilo at etini bize yedirmişler Usta Sanatçııı Hayatını Kaybetti..