Ana Sayfa
16 Haziran 2022 ( 21 izlenme )
Reklamlar

Aslı Bekiroğlu Gelen Tepkiler Sonrası Radikal Bir Karar Alarak Projeden Çekildiğini Duyurdu!

Barış Akarsu'nun hayatını anlatacak film projesini anlatırken, soruları gülümseyerek yanıtlayan ve şarkıcının ölümü üzerine "Ne diyebilirim ki, hayatım mutluluk" diyen Aslı Bekiroğlu, projeden ayrıldıktan sonra gelen tepkilere daha fazla dayanamadı.
 
2007 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor.  Filmin oyuncu kadrosunda yer alan Aslı Bekiroğlu, katıldığı ödül töreninde basına konuşurken Akarsu'nun ölümü sorulduğunda güldü.

 GÜLEN BİR TEPKİ İLE CEVAP
 Filmde şarkıcı Merve'nin sevgilisini oynayacak olan Aslı Bekiroğlu, "Barış Bey'in trajik ölümü hakkında neler söylemek istersiniz?  Soruya güldü ve "Ne diyeyim hayatım, teşekkür ederim" dedi.  Bekiroğlu'nun röportaj görüntülerinin kısa sürede sosyal medyada yaygınlaşmasının ardından tepkiler gelmeye başladı.

Gelen Tepkilerden Sonra Projeden Çekilme Kararı Aldı!
 Gündemde olan Aslı Bekiroğlu, eleştirilerin ardından Instagram hesabından bir özür mesajı yayınlayarak projeden ayrıldığını duyurdu.  

Bekiroğlu, paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı: Dün akşam Style Awards davetinde giyim ve stilden bahsederken, yakın zamanda çekimlerine başlanacak olan Barış Akarsu'nun hayatını konu alan film hakkında peş peşe sorular geldi.  

Proje hakkında konuşmama izin verilmediği için, spoiler korkusuyla filmle ilgili soruları gülümseyerek karşılamaya yönelik garip girişimim yanlış anlaşıldı ve sanatçının ve kız arkadaşının hayranları tarafından ne yazık ki karşılandı.  İstediğim son şey böyle algılanmaktı.  

Çocukluğumdan beri hikayesine ve anısına değer verdiğim ve bu nedenle bir parçası olmak istediğim sanatçının ailesinden ve hayranlarından en içten özürlerimi sunuyorum.  Filmin zarar görmemesi ve sanatçının hayranlarının daha fazla üzülmemesi için projeden çekiliyorum."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yazıklar Olsun...! Kan Donduran Sözler... Bülent Arınçtan... MASKELERİN ÇIKACAĞI TARİH AÇIKLANDI! Türkiye aşı beklerken bir kötü haber geldi! Levent Gültekin'den Gündeme Bomba Gibi Düşen Yazı