Popüler Yeniler
Reklamlar

ALTAYLI İSYAN ETTİ... 'BU KADARI DA FAZLA'


Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'e medyada yer verilmemesini eleştirdi.

"MEDYADA HABER YOK"


Altaylı, "Akşener, cumhurbaşkanı adayı mı?" başlıklı yazısında Akşener'i ne televizyonda ne de gazetelerde haber olarak göremediğini belirtti.

"'HİÇ HABER YOK'

"Akşener galiba Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildi" diyen Altaylı, "Eğer yarışta olsa, bir yerlerde haber olmaz mıydı!" ifadelerini kullanarak, Meral Akşener'e yer vermeyen medyayı eleştirdi.
İşte o yazı:

"BU KADAR DA OLUR MU"

"Akşener adaylıktan çekilmiş galiba. Çünkü gazeteleri açıyorum, Meral Akşener’in mitinglerinden bahseden yok. Toplantılarından haber veren yok. Hangi şehre gitmiş, nerede konuşmuş bir bilgi yok."

"HERKESTEN HABER VAR, MEDYADA AKŞENER HABERİ YOK"

"Televizyonlarda da durum farklı değil. Akşener’in hiçbir etkinliğine rastlamıyorum.
Erdoğan var, İnce var, hatta Demirtaş’la ilgili haberler bile var ama Akşener’le ilgili hiçbir şey yok."

"SANIRSINIZ ADAYLIKTAN ÇEKİLMİŞ"

"Buradan çıkardığım sonuç şu... Akşener miting yapmıyor, toplantı yapmıyor, bir yerlere gitmiyor, hiçbir şey söylemiyor. Bu da demek oluyor ki, Meral Akşener adaylıktan çekildi."

"BU KADARI FAZLA, MEDYADA HİÇ AKŞENER HABERİ YOK"

"Gerçi Muharrem İnce, “Meral Hanım beni kabinesine alırsa kabul ederim” diyerek sanki Meral Akşener hâlâ adaymış gibi davranıyor, ama bence Meral Hanım çekildi.
Eğer yarışta olsa, bir yerlerde haber olmaz mıydı!"

Kaynak: Yeniçağ