Ana Sayfa
07 Haziran 2019 ( 18758 izlenme )
Reklamlar

"Akıllı ol" diyen vatandaşla ilgili inceleme

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon’da havalimanında çıkarken kendisine “akıllı ol” diye protesto eden vatandaşla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Bakan Soylu, “Adamla ilgili araştırma yaptık. Adamın da kim olduğu ortaya çıktı. Türkiye'de bir iki gün sonra o adamın kim olduğunu çok net bir şekilde anlar”ifadelerini kullandı.

“Trabzon'a gittim. Uçaktan indim. Hiç böyle bir şey de hesap ediyor değilim. Dediler ki bir yarım saat sonra Ekrem İmamoğlu gelecek onu karşılamaya gelenler VIP'de bekliyorlar. Ben her zaman şehrime giriyorum. Kendime ait de bir özgüvenim var” diyen Süleyman Soylu kendisine gösterilen tepkiyi ise şöyle anlattı:

“Bana karşı sevgi ve itibar da çok yüksektir. Ben çıkarken birden adımımı attım 'Her şey çok güzel olacak' diye bağırmaya başladılar. Canım sıkılmadı değil. Siyasetin kendine ait bir edebi var. Sizin burada hakkınız olmamasına rağmen sizi oraya almışlar, o İmamoğlu'nun oradan geçmeye hakkı olmamasına rağmen nezaket göstermişler. Ben geçerken adamın birisi bana 'Akıllı ol Soylu' dedi. Akıllı ol Soylu bizim oralarda tehdittir. Mafya vari üsluptur. Onun bir cümle sonrası Akıllı ol Soylu, aklını alırız demektir. Döndüm ben de ona bir kelime söyledim. Ama baktım ki burada bir tezgah var biz de bu tezgaha düşmeyelim. Sonra seçim sonuna kadar düştüğümüz tezgahın maliyetini Binali abiye ödettirmeyelim. Adamla ilgili araştırma yaptık. Adamın da kim olduğu ortaya çıktı. Türkiye'de bir iki gün sonra o adamın kim olduğunu çok net bir şekilde anlar. Nasıl kirli işlerin sahibi olduğunu, onu oraya onların nasıl gönderdiğini, nasıl orada bir tezgah içerisinde olduklarını Türkiye bir iki gün içerisinde anlar.”

Kaynak Odatv

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜRKİYE'NİN İLK ONKOLOĞU ANLATIYOR ! KANSERİ YENEBİLİRSİNİZ. Erdoğan İmamoğlu'na 'seçimden sonra hesabını soracağım.' EMEKLİLERE MÜJDE HEM MAAŞLARA ZAM, HEMDE... Ünlü futbolcudan YSK’nın iptal kararı sonrası Ekrem İmamoğlu paylaşımı