Ana Sayfa
23 Mayıs 2019 ( 26453 izlenme )
Reklamlar

Ahmet Hakan o güne dair sessizliğini bozdu

31 Mart'ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı. Program sırasında Ahmet Hakan’ın İmamoğlu’na yönelik tavrı ise tartışma yaratmıştı.

Ahmet Hakan, İBB’deki israfları anlatan İmamoğlu’nun sözünü sık sık keserek, “Onu anlattın” diye hitap etmesi tepki çekmişti. CNN Türk rejisinin İmamoğlu’nun israfı anlatmak için gösterdiği tablolara yakın plan çekimi yapmaması da İmamoğlu'nu öfkelendirmişti. Rejinin, İmamoğlu’nun ısrarı üzerine yakın plana geçmesi gündeme otururken, programın planlanandan daha erken bitmesi de tartışmalara neden olmuştu.

"İKİ TARAFA BİRDEN SESLENİYORUM"

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ise bugünkü köşesinde, "Dinle beni ey iki taraf!"başlık bir yazı kaleme alarak, Ekrem İmamoğlu'nun konuk olduğu Tarafsız Bölge programına dair açıklama yaptı. Yayının yarıda kesilmediğini söyleyen Ahmet Hakan, "Dinle beni ey iki taraf. Ne yalakalık etmeye odaklı bir gazeteciyim ben... Ne de madara etmeye odaklı bir gazeteciyim ben" dedi.

Ahmet Hakan, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'na canlı yayında verdiği süreleri de paylaştı.

Hakan, "Yalancılar yalanlarında boğulurlar inşallah!" derken, "Ben sizin çarpıtmalarınızla baş edemedim... Bu bana dert oldu... Ama sizin çarpıtmalarınız karşısında zerre kadar yılmadım... Bu da size dert olsun..." diye belirtti.


Kaynak Odatv

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kasada Kartının Çalışmadığını Görünce Üç Çocuk Annesi Kadın Mahçup Oldu – Kasiyerin Yaptığı Karşısında Gözyaşlarını Tutamadı Yılmaz Özdil Münir Özkul'u yazdı ortalık toz duman... ! Araştırmalar sonucu İki günde kanser hücrelerini öldüren sebze Nuh Albayrak'tan skandal seçim yorumu: CHP'li güzel kızlar...