Ana Sayfa
18 Aralık 2017 ( 8745 izlenme )
Reklamlar

AHMET HAKAN'DAN ALTIN VURUŞ!.. ARINÇ, BOZDAĞ ve KAHRAMAN...


HAKAN: ERDOĞAN GEZMİŞ İSE BOZDAĞ SAKALSIZ FİDEL KASTRO’DUR

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Deniz Gezmiş'e benzeten Rıdvan Dilmen'e hem sol hem sağ kesimden tepki geldiğini belirtirken "Sana süper gol oldu" yorumunu yaptı.

Hakan'ın "Gol oldu Rıdvan" başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili kısmı şöyle:


”SOLCULAR TEPKİLİ”

"SOLCULAR, öfkeli bir yüz ifadesiyle… Sana dönüp… “Vay sen nasıl olur da Deniz Gezmiş gibi bir değerle Tayyip Erdoğan’ı aynı kategoride değerlendirirsin? İkisinin ne alakası var” dediler.” 
“SAĞCILAR DA TEPKİLİ”

"Sağcılar durur mu? Onlar da… “Kardeşim, Tayyip Erdoğan’a yalakalık yapacağım diye… Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı’nı nasıl olur da Deniz Gezmiş gibi bir anarşistle özdeşleştirirsin? Sen ne yapmaya çalışıyorsun” dediler."

“SÜPER GOL”

“Kısacası Rıdvan Dilmen… Sana süper gol oldu. Üstelik… İki taraftan da yedin golü…”

“EĞER TAYYİP ERDOĞAN PARKASIZ DENİZ GEZMİŞ İSE…”

“RIDVAN Dilmen… “Tayyip Erdoğan parkasız Deniz Gezmiş’tir” demiş. Eğer gerçekten de… Tayyip Erdoğan parkasız Deniz Geçmiş ise… Burhan Kuzu… Purosuz Che Guevara’dır. Abdurrahman Dilipak… Bir cebinde “Das Kapital” olan Suphi’dir.”

“BOZDAĞ SAKALSIZ FİDEL KASTRO”

“Bekir Bozdağ… Sakalsız Fidel Castro’dur. Metin Külünk… Paltosuz Bakunin’dir. Bülent Arınç… Atanamayan Lenin’dir. İsmail Kahraman… Ho Amca’dır. Melih Gökçek… Oyuncağı elinden alınmış Mao’dur. Cüppeli Ahmet… Sarık takmış Doktor Nâzım’dır.”

Kaynak: Hürriyet

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CÜBBELİ AHMET'TEN NASAYA TARİHİ AYAR Bakan Fahrettin Koca Az Önce Paylaştı: Beklenen Gün Geldi UĞUR DÜNDAR SON GÜNLERDE YAŞANAN OLAYLARA Paketlemeden önce 'buna gerek var mı?' diye düşünelim "dedi.