Ana Sayfa
23 Haziran 2019 ( 18995 izlenme )
Reklamlar

Acun Ilıcalı mesaj verdi...

31 Mart'ta gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenme kararının ardından bugün İstanbullular sandık başına gitti. Çok sayıda ünlü isim de oyunu kullanmak için okulların yolunu tuttu. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da oyunu Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulunda kullanarak vatandaşlık görevini yerine getirdi. Ilıcalı, seçmen kağıdı ve nüfus cüzdanıyla birlikte oyunu kullanacağı sandığı öğrenerek sıraya girdi. Oyunu kullanan Ilıcalı, sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“FAZLA GERİLİM VAR, HİÇ MUTLU DEĞİLİM”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, “Şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum ama gönlümden en çok ne geçiyor diyorsanız ülkemizdeki gerilimin bitmesini istiyorum. Bunun için dua ediyorum. İnşallah bu son dönemdeki kutuplaşma bir an önce azalarak biter. Huzurlu, mutlu günlerimizi tekrar yaşamaya başlarız. Fazla gerilim var, hiç de mutlu değilim bu durumdan, inşallah uzlaşma olur” dedi.
(İHA)

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Galatasaray tribünlerinde 'Her şey çok güzel olacak' tezahüratları ÖNEMLİ! ORTALIKTA SAHTE SEÇMENLER DOLAŞIYOR Sokağa çıkma yasakları bitiyor! İşte o tarih Ekrem İmamoğlu aleyhinde bildiri okuyanlar ilk kez konuştular.