Ana Sayfa
09 Ocak 2018 ( 9632 izlenme )
Reklamlar

3 doktor öldü dedi, otopsiye saatler kala uyandı


İspanya'da bir mahkum, üç farklı doktorun tarafından öldüğüne karar vermesinin ardından, kaldırıldığı hastanenin morgunda uyandı.

Austrias bölgesinde yaşanan olayda, Gonzalo Montoya Jiménez adlı mahkum, otopsi yapılmasından saatler önce bilincini geri kazandı. Ailesine göre Jiménez'in bedeni uyanmadan önce otopsiye hazır edilmesi için işaretlenmişti.
Ses Kapa
/
Yüklendi: 0%
Yükleniyor: 0%

BBC Türkçe'de yer alan habere göre mahkumun Oviedo kentindeki bir hastanedeki yoğun bakım ünitesinde gözlem altında tutulduğu belirtildi. Hastane kaynakları Jiménez'de yaşananın bir katalepsi vakası olabileceğini söyedi. Katalepsi vakalarında insanların hayati göstergeleri fark edilemeycek kadar yavaşlıyor.
 

MORGA YOLLAMIŞLARDI


Ancak bu iddia henüz doğrulanmadı. Jiménez'in "ölümü" hapishanedeki üç deneyimli doktor tarafından da onaylandı ve doktorlar daha sonra Jiménez'i otopsi yapılması için morga yolladı. Jiménez daha sonra bölgesel başkent Oviedo'daki Adli Tıp Enstitüsü'ne götürüldü.

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın o konuşması sonrası AKP’den yağmur gibi istifa haberleri geliyor Ekrem İmamoğlu valiye it dedi” videosu da montaj çıktı Kazım Karabekir Paşa’nın torunu Bakan’a böyle isyan etti Bugüne Kadar Paylaştığımız En Güzel Yazılardan ...